JS2210Sanok
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 20:19:44


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WOŚP 2012  (Przeczytany 2338 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dowódca
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
Offline Offline

Wiadomości: 323


« : Grudzień 17, 2011, 03:04:35 »


JS 2210 bierze udział w pracach Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP 2012.
Kolejne spotkanie robocze odbędzie się dnia 19 grudnia (tj.poniedziałek) o godz.14.30 w ZS 1 - Ekonomik. Obecność wszystkich Strzelców obowiązkowa (bez mundurów).
Zapisane
Bohun
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 18, 2011, 21:14:07 »

nie dam rady chyba być. Jutro mam ważną próbę z tańców przed występem świątecznym. Ale jak tylko dam radę to się zjawię   
Zapisane
Bohun
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 18, 2011, 23:09:59 »

Wiem że to ni z gruchy ni z pietruchy ale napisze. Czy na WOŚPie będziemy coś obstawiać chodzi wkoło rynku itd ? Bo jeżeli tak to ja bardzo chętny jestem na prace w terenie. Nie lubię siedzieć w jednym miejscu. Z góry dziękuję.   
Zapisane
TALIBANEK MAŁY
Administrator
Użytkownik
*****
Offline Offline

Wiadomości: 78


« Odpowiedz #3 : Grudzień 18, 2011, 23:30:40 »

Wszystko ustalimy na kolejnych spotkaniach ale raczej na pewno będziemy chodzić z puszkami a przy okazji będziemy patrolować prewencyjnie można wtedy zwracać uwagę na innych wolontariuszy i pomagać im   jakby mieli jakieś problemy (byli zaczepiani przez jakiś nietrzeźwych) patrole będą dwu godzinne więc na pewno załapiesz się też na pracę w sztabie żeby inni mogli patrolować a sam żebyś mógł się ogrzać i zjeść coś ciepłego .   Pati podsunęła pomysł że może brać udział w licytacji ,robiła to w tamtym roku więc organizatorzy powinni się zgodzić ,tak więc co ustalicie co wynegocjujecie jest wasze ale musicie chodzić na spotkania  i jak przystało na strzelca walczyć o swoje tylko szkoda że  mnie nie będzie w tym tygodniu na spotkaniach bo mam drugą zmianę i od 14-stej jestem w pracy .
Zapisane
dowódca
Administrator
Zaawansowany użytkownik
*****
Offline Offline

Wiadomości: 323


« Odpowiedz #4 : Grudzień 19, 2011, 23:41:16 »


21 grudnia (środa) godz. 15.00 wszyscy co mogą przychodzą do Ekonomika - będziemy wypisywać identyfikatory.
(szczegóły u Strzelca Patrycji)
Zapisane
Ciepły
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 20, 2011, 19:15:39 »

Mnie raczej nie bedzie na 99% odpadam
Zapisane
Bohun
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 20, 2011, 20:13:56 »

ja jeszcze nie wiem bo jutro mam korki z biol i muszę się jeszcze pouczyć. ale po szkole postaram się wpaść.
Zapisane
Pati
STRZELCY
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 6



« Odpowiedz #7 : Grudzień 21, 2011, 21:34:24 »

Jutro tzn. 22.12.2011r spotkania żadnego nie mamy ;] zrobiliśmy wszystko dziś już w sztabie ... Następne przewidywane spotkanie będzie prawdopodobnie miedzy świętami a Nowym Rokiem ale to dam znać kiedy i o której dokładnie Duży uśmiech Dzięki wszystkim za pomoc ;* Pati
Zapisane
Pati
STRZELCY
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 6



« Odpowiedz #8 : Grudzień 21, 2011, 21:46:36 »

a tak poza tym to dziś zrobiliśmy kawal dobrej roboty wraz z wolontariuszami z ekonomika (liczba bliżej nie określona bo co raz się wymieniali) ;] dokładnie zostało napisane ok 484 ankiet (plus w tym identyfikatory) zaczęliśmy mniej więcej tak gdzieś o 14:30 a koniec 19:50 dokładnie (wychodzi wiec tak ponad 5h pisania) osobiście byłam od początku do końca oczywiście jakby to było inaczej a do tego szkoła od samego rana xD skończyło się u mnie jedynie strasznym bólem głowy i ogólnym wycieńczeniem psychicznym hahah ale ciesze się ze mamy już to z głowy NAPRAWDĘ xP
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahapradawnych thepunisher shaggydogss gangddp mafiawolomin